Připouštení

Rhencullen Play-Boy

Rhencullen Play-boy Rhencullen Play-boy

na sezonu 2017 - 2018 byl do hřebčína Mischel zapůjčen hřebec plemene welsh cob Rhencullen Play-boy.
Hřebec narozen v roce 2006, vraník s odznaky, importovaný z Walesu do Holandska do hřebčína Ruska pana Henk van Dijka. Hřebec má českou i anglickou připouštěcí licenci.
Jedná se o velmi milého a charakterního hřebce, který vyniká nádhernou hlavou s výrazným okem a úžasnou mechanikou pohybu.

Rhencullen Play-Boy je synem hřebce Ruska Mab Y Brenin, tento medailový vítěz holandského hegstkoerungu byl prodán do Walesu, kde se mimo jiné stal vítězem třídy mladých na Glanusk Show. V roce 2008 byl jedním z nejdražších prodaných koní podzimní aukce a v současné době působí jako plemenný hřebec v hřebčíně Nebo. Ruska Mab Y Brenin je syn ikony chovu plemene welsh cob – hřebce Nebo Brenin. (nejvyšší šampion Lampeter Stallion Show v roce 1983 a 1984, 1986 vítěz Royal Welsh Show v zápřeži, ale především osminásobný vítěz žebříčku Sire Rating - hodnocení plemeníků - pro sekci D, devítinásobný vítěz žebříčku Sire Rating pro sekci C a rovněž otec dvou Sire Rating vítězů, hřebců Nebo Daniel a Nebo Bouncer). Matka Play-Boye, klisna Thorneyside Duchess, je dcerou hřebce Brenin Brynawelon, který je mnohonásobným šampionem jak na ruce, tak i v zápřeži. sestra hřebce Rhencullen Playboy ze strany matky Rhencullen Princess se v roce 2016 stala Reserve Supreme Overall Champion of the Welsh Cobs na Royal Welsh Show.

Připouštěcí stanice hřebce je Nemilkov (Plzenský kraj)

Požadujeme toto vyšetření u klisny:
negativní vyšetření na CEM (infekční metritida)
negativní vyšetření na EVA

Klisny welsh pony a cob všech sekcí 5.000 Kč + 2000 Kč doplatek za březí klisnu. Klisny ostatních plemen 5.000 Kč doplatek za březí klisnu. V případě připouštění více klisen jednoho majitele možnost dohody. Bližší info: pí. Michaela Pešíková tel: 608 252 242

 

MBS Flying Rocket

MBS Flying Rocket MBS Flying Rocket

Hřebec plemene Welsh cob, narozen v roce 2013, vraník s odznaky, importovaný z Rakouska z hřebčína MBS pana Markuse Bauera. Hřebec má českou i anglickou připouštěcí licenci a je zařazen v Akceleračním programu. Rocket je velmi hodný a charakterní hřebec, vyniká úžasným exteriérem a hlavně mechanikou pohybu. Od hříběte je vystavován a vždy s úžasnými výsledky.
v roce 2014 na výstavě v Rakousku na bundesschau vyhrál nejdříve šampiona mladých celé výstavy, a nakonec rezervního šampiona celé výstavy. V Německu na Bundesschau vyhrál opět šampiona mladých a na Mezinárodním šampionátu v ČR v Hradci Králové zvítězil opět a stal se šampionem mladých.
V roce 2015 nejdřív vyhrál v Německu na regionální výstavě šampiona mladých, na Mezinárodním šampionátu v Hradci Králové nejdřív vyhrál kategorii Welsh cob, dále se stal šampionem mladých a nakonec Supreme šampionem celé výstavy. Dále byl vystavován na International Welsh show v Dánsku, kde ve velké konkurenci dokázal opět obstát a získat šampiona mladých. Na konec sezony se ještě zúčastnil výstavy v Plasích, kde sice po náročné sezoně byl velmi unavený, dokázal opět v konkurenci ukázat své kvality a vyhrát šampiona kategorie welsh cob a šampiona mladých.
Rodiče hřebce MBS Flying Rocket jsou také velmi úspěšní na výstavách.

Připouštěcí stanice hřebce je Nemilkov (Plzenský kraj)

Požadujeme toto vyšetření u klisny:
negativní vyšetření na CEM (infekční metritida)
negativní vyšetření na EVA

Klisny welsh pony a cob všech sekcí 5.000 Kč + 2000 Kč doplatek za březí klisnu. Klisny ostatních plemen 3.000 Kč + 2.000 Kč doplatek za březí klisnu. V případě připouštění více klisen jednoho majitele možnost dohody. Bližší info: pí. Michaela Pešíková tel: 608 252 242

 

Mischel Fiery Jack

Mischel Fiery Jack Mischel Fiery Jack

Hřebec plemene welsh cob narozený v ČR v roce 2014, vraník s odznaky, hřebec má anglickou a českou připouštěcí licenci.
Jack je velice hodný a charakterní hřebec s mohutnou kostrou a vynikající mechanikou pohybu. V roce 2014 na výstavě v Plasích se stal šampionem hříbat celé výstavy. Oba jeho rodiče jsou zapsání do Akceleračního programu a u Jacka doufáme v jeho zařazení do AP v letošním roce.
Rodiče hřebce Mischel Fiery Jacka jsou také velmi úspěšní na výstavách.

Připouštěcí stanice hřebce je Vykmanov - stáj Primahorseland paní Denisy Pačanové (Karlovarský kraj)

Požadujeme toto vyšetření u klisny:
negativní vyšetření na CEM (infekční metritida)
negativní vyšetření na EVA

Připouštěcí poplatek 5.000 Kč.

V případě připouštění více klisen jednoho majitele možnost dohody. Bližší info: pí. Michaela Pešíková tel: 608 252 242 a pí. Denisa Pačanová tel: 602 274 901