Připouštení

MBS Flying Rocket

MBS Flying Rocket MBS Flying Rocket

Hřebec plemene Welsh cob, narozen v roce 2013, vraník s odznaky, importovaný z Rakouska z hřebčína MBS pana Markuse Bauera. Hřebec má českou i anglickou připouštěcí licenci a je zařazen v Akceleračním programu. Rocket je velmi hodný a charakterní hřebec, vyniká úžasným exteriérem a hlavně mechanikou pohybu. Od hříběte je vystavován a vždy s úžasnými výsledky.
v roce 2014 na výstavě v Rakousku na bundesschau vyhrál nejdříve šampiona mladých celé výstavy, a nakonec rezervního šampiona celé výstavy. V Německu na Bundesschau vyhrál opět šampiona mladých a na Mezinárodním šampionátu v ČR v Hradci Králové zvítězil opět a stal se šampionem mladých.
V roce 2015 nejdřív vyhrál v Německu na regionální výstavě šampiona mladých, na Mezinárodním šampionátu v Hradci Králové nejdřív vyhrál kategorii Welsh cob, dále se stal šampionem mladých a nakonec Supreme šampionem celé výstavy. Dále byl vystavován na International Welsh show v Dánsku, kde ve velké konkurenci dokázal opět obstát a získat šampiona mladých. Na konec sezony se ještě zúčastnil výstavy v Plasích, kde sice po náročné sezoně byl velmi unavený, dokázal opět v konkurenci ukázat své kvality a vyhrát šampiona kategorie welsh cob a šampiona mladých.
Rodiče hřebce MBS Flying Rocket jsou také velmi úspěšní na výstavách.

Připouštěcí stanice hřebce je Nemilkov (Plzenský kraj)

Požadujeme toto vyšetření u klisny:
negativní vyšetření na CEM (infekční metritida)
negativní vyšetření na EVA

Připouštěcí poplatky pro všechny klisny 8000,- v případě připouštěni 2 a vice klisen jednoho majitele sleva dle dohody Bližší info: pí. Michaela Pešíková tel: 608 252 242