Aktuality 2013

26.10.2013
- s Terezkou jsme se zučastnili Hubertovy jízdy v Rokycanech

 

30.6.2013
- prodána klisna Trawel Black Rose. Sašenko hodně štěstí s úžasnou Růžičkou. :-)

 

22.6.2013
- Zúčastnili jsme se Mezinárodního šampionátu v Hradci Králové. Klisna Hardys Sonnet vyhrála svou třídu klisny a valaši 8mi letí a starší welsh pony of cob type, a náš roční odchov klisnička Mischel Welsh Fatasy také vyhrála svou třídu roční klisny welsh cob. Obě naše kobylky byli panem posuzovatelem panem T. Hughesem pochváleny.

 

24.5.2013
- Dnes byla složená záloha na letošního hřebečka Mischel Froda. V budoucnu bude působit jako plemeník ve stáji kam jsem vloni prodala výstavně velice úspěšnou klisnu Pretoria Elis. :-)

 

1.5.2013
- už je to 6 týdnů, co se hřebčín Mischel přestěhoval na jinou adresu a na jiné místo působiště, které je malá vesnička v okrese Plzeň - sever Štichovice. Děkuji moc manželům Blažkovým, kteří mě, mé dceři Terezce, mé fence australského ovčáka, ale i mým všem koním poskytli nový domov.

 

25.3.2013
- Letošní třetí a zároveň poslední hříbátko v hřebčíně Mischel je na světě. Klisna Trawel Black Rose dnes ráno porodila černou kobylku s lysinkou a ponožkami!

 

13.3.2013
- Dopoledne v 9.00 hodin se naší klisně Rhydfendigaid Ffion narodil krásný silný hřebeček. Je to vraník se 4 ponožkami, hvězdou a šňupkou. Dostal jméno Mischel Frodo!!!

 

5.3.2013
- Hřebčín Mischel má letošní první přírustek. Klisna Bohemia Cherry Rose dnes v ranních hodinách porodila krásnou mohutnou kobylku. Je to ryzka se čtyřmi ponožkami a lysinkou. Otec je náš plemeník Bryncadno Fflamddwyn!!! Kobylka dostala jméno MISCHEL WELSH CHARM.
Charmínko vítej na světě!