Aktuality 2007

22.12.2007
- Dnes jsme si byli pro naše štěňátko australského ovčáka u chovatelky paní Petry Varhanové u Příbramy. Štěnátka byla kouzelná, bylo jich pět a jedno krásnější než druhé. Až na místě jsme zjistili, že vlastně nevíme, zda chceme fenku zbarvení blue merle, kterou jsme měli zamluvenou, a nebo fenku zbarvení trikolor. Nakonec jsme domů jeli se dvěma kouzelnýma štěňátkama v náručí. Jmenují se Caesy a Anabell (Bela).

 

14.12.2007
- Dnes jsme přivezli novou kobylku Welsh Cob Yswain Coriander.

 

24.11.2007
- Dnes jsme přivezli novou kobylku Welsh Mountain Pony, je to půlroční hříběcí miminko, a jmenuje se Limetree Nicy.

 

7.11.2007
- Dnes byl prodán hřebeček Danaway Pegasus. Přejeme hodně štěstí jeho novým majitelům.

 

28.8.2007
- ZorroBRYNCADNO FFLAMDDWYN ("ZORRO")
přivezli jsme si nového hřebečka z Walesu

 

19.8.2007
- Na včerejší XI.Národní výstavě SCHWPC slavil náš hřebčín opět veliký úspěch. Hřebeček Arvalon Appollo nejprve s přehledem vyhrál svojí třídu a poté získal i titul šampiona mladých. Klisna Pretoria Elis se stala vicešampionkou kategorie Welsh kob. Roční Crossfield Rosinda byla svým třetím místem ve společné třídě dvouletých a ročních nejvýše umístěným ročním kobem.
Fotografie z této akce budou v nejbližší době ve fotogalerii.

 

28.4.2007
- Na výstavě v Řitce obsadila naše klisna Pretoria Elis 1.místo ve třídě klisen, Bohemia Cherry Rose 2.místo ve třídě klisen a Mischel Gin Fizz 1.místo ve třídě hříbat pod matkou a šampiona hříbat. Fotky z této výstavy najdete ve fotogalerii.

 

20.1.2007
- Dnes jsme přivezli sedmiletého plemenného hřebce Welsh Cob (D) Menai Stan Beynon po Menai Sparkling Image. Hřebec byl do našeho hřebčína laskavě zapůjčen firmou Horse-Way s.r.o. Babice na připouštěcí sezónu 2007 a je zde k dispozici případným zájemcům o připouštění a jejich klisnám.